AhmetBeyefendi tarafından yönetilen ücretli Telegram gruplarının içeriklerini aşağıda bulabilirsiniz. Telegram grupları yatırım tavsiyesi içermemektedir, eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

2-13 Ekim tarihleri arasında ücretli gruplara yeni üye olanlar %15, teknik-temel analiz eğitimlerine katılanlar %30 indirim kazanacaklardır. Öğrencilere indirim oranı %50 olarak uygulanır.

AB Finans Grubu

23 Eylül 2023de AB Finans için hazırlanan haftalık piyasa değerlendirmesi videosunu yukarıdaki linkten seyredebilirsiniz.

  • ABFinans grubu piyasa profesyonelleri, yatırımcılar ve traderlar için telegram üzerinde yaklaşık 4 senedir yayınlanan ücretli bilgi paylaşım grubudur.

  • İçeriğinde dünya finans piyasalarındaki gelişmelerin anlık yorumlanması, üyelerin sorularına cevap verilmesi , birçok varlığın temel ve teknik analizleri, uzmanların piyasa raporları ve değerlendirmeleri yer alır.

  • Ayrıca üyelere her hafta kapsamlı bir piyasa değerlendirilmesi video yayını yapılır. Örnek bir canlı yayın kaydı: https://youtu.be/LV9-jr22OGE

  • Grup içeriği (BIST dahil) hiçbir yatırım tavsiyesi ve al-sat sinyali içermez.

  • Katılmak için geçerli bir Telegram hesabınızın olması ve grup üyelik ücretini yatırmanız yeterlidir.

Banka hesap bilgisi için lütfen Telegramdan veya Twitterdan AhmetBeyefendi hesabına mesaj atınız.

AB Portföy Grubu

  • AB Portföy grubu finansal varlıklara yatırım yapan, yapmayı düşünen yüksek riske hassas bireysel yatırımcılar için oluşturulan gruptur.

  • İçeriğinde orta vadede yüksek getiri stratejisiyle farklı varlık sınıflarından oluşturulan bir model portföy yer alır. Model portföyde kaldıraçlı enstrümanlar,  kripto ve spekülatif varlıklar yer almaz. Model portföye alınan-satılan varlıkların neden alındığı-satıldığı, yurtiçi-yurtdışı alternatifleri detaylarıyla anlatılır.

  • Katılımcının sadece bir banka/yatırım hesabı olması ve temel finansal okuryazarlığa sahip olması yeterlidir.

  • Daha fazla bilgi için sağdaki videoyu seyredebilir, gruba katılmak için Telegramda @AhmetBeyefendi hesabına mesaj atabilirsiniz.

Banka hesap bilgisi için lütfen Telegramdan veya Twitterdan AhmetBeyefendi hesabına mesaj atınız.

Ücretsiz Grup davet linkleri için tıklayınız.
Teknik Analiz Eğitimleri için tıklayınız.